• +380 32 237-96-50
  +380 67 374-59-52
  +380 67 230-20-03

 • вул. Антоновича, 128
  79029, м.Львів
  Україна

 • пн-пт: 09.00 - 18.00

  • укр
  • рус
  • eng
 

Сhiraflon monofilament blue

Шовний матеріал › Не розсмоктуючий › Сhiraflon monofilament blue

Моноволоконна нитка, що не розсмоктується, виготовляється з PVDF (подібний до тефлону). Фізиологічно ця нитка є цілком інертною. Вона не вчиняє на тканини дратівної дії, на противагу сталі. Chiraflon monofilament має оптимальні показники гладкості та чудово утримує вузли. Нитка характеризується високими значеннями міцності на розрив, не розшаровується навіть під впливом великих розтягуючих зусиль. Chiraflon monofilamentє ідеальною хірургічною ниткою, яка не розсмоктується. Виготовляється синього кольору.

Показання:
У всіх випадках, коли потрібно забезпечити тривалу чи постійну підтримку тканин, що знаходиться під впливом розривних навантажень – у всіх областях хірургії, особливо в серцево-судинній хірургії, ортопедії, травматології (при проведенні операцій на сухожиллях), пластичній та офтальмологічній хірургії (оптимальний тимчасовий шов, що легко видаляється).
Реакція тканин:
Chiraflon monofilament викликає мінімальну початкову запальну реакцію в тканинах, на зміну якій приходить поступова інкапсуляція шва фіброзною сполучною тканиною. Нитка не підсилює фактично існуючу ранову інфекцію. Вузли не провокують формування лігатурних свищів.
Протипоказання:
Шов не повинен проникати до порожнини травного тракту та сечових шляхів.